O nas

o nasFirma Nefelit od początku swojej działalności zajmuje się kompleksową budową ogrodów i terenów zielonych. Ogrody to nasza pasja, dlatego tworzymy je z zamiłowaniem.

Każdy ogród tworzymy indywidualnie, jest on dla nas jedyny i niepowtarzalny. Wykonujemy pełen zakres usług ogrodniczych od projektu do realizacji i pielęgnacji. Specjalizujemy się także w projektowaniu i realizacji systemów automatycznego nawadniania ogrodów i terenów zielonych.

W szerokiej ofercie naszych usług znajdą Państwo usługi ładowarką i prace brukarskie. Zajmujemy się także kompleksowym sprzątaniem i odśnieżaniem osiedli. Współpracujemy z administratorami nieruchomości i wspólnotami mieszkaniowymi. Jako firma mamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma referencjami dotyczącymi zakładania ogrodów i budowy systemów nawadniających.

Posiadamy bogate zaplecze maszyn usprawniających prace ziemne i ogrodnicze. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Naszym atutem jest jakość i terminowość wykonywanych usług, a także gwarancja i późniejsze wsparcie pogwarancyjne.

Galeria zdjęć